Vítejte na stránkách české firmy Rainbow Ride. Duší i tváří celého projektu je Radka Rydlová.

Rainbow Ride je vlastní značka potřeb pro koně a psy. Jedná se kvalitní, pohodlné a designově krásné produkty české výroby. Ty jsou zpracovány z českých nebo evropských materiálů, proto je možné garantovat jejich stoprocentní kvalitu, na které si zakládáme. Výrobky sami vymýšlíme, testujeme v ostrém provozu a šijeme v Čechách.

Základem je zakázková výroba podle přání a požadavků zákazníků. Je možné kombinovat základní barvu produktu s barvou podšití nebo barvou lemu. A co je úplně nejlepší? Všechny výrobky je možné doplnit výšivkou se jménem vašeho miláčka. Tím se výrobky firmy Rainbow Ride stávají naprosto jedinečnými a na závodech se vám nestane, že potkáte někoho dalšího například se stejnou ohlávkou nebo zvony…

Proto neváhejte vybírat z všemožných kombinací barev a produktů. Můžete si vytvořit naprosto originální kompletní sadu a garantujeme Vám, že na závodech vás nikdo nepřehlédne!

Další oborem firmy Raibow Ride je zakázkové vyšívání. Takže koňskou sadu můžete doplnit oblečením pro sebe. Ve stejných barvách a výšivkou své stáje.

Pokud hledáte výrobky bez kompromisů, jste zde na správné adrese. Vždy usměvavá Radka Rydlová a její team Vám poskytnou kompletní servis a naleznou nejlepší řešení pro Vás a vašeho čtyřnohého miláčka.