Představení kosmetiky pro koně Kevin Bacon's

Firma Kevin Bacon's vyrábí přírodní produkty na zlepšení rohoviny kopyt a pro ochranu pokožky koní. Jedná se o značku, jejíž výhradní distribuci zajišťuje v ČR jen Podkovářství Jiroušek, proto tyto produkty nenajdete v žádných klasických jezdeckých potřebách.

 

Značka nese jméno po slavném parkurovém jezdci

Kevin Bacon's je rodinná firma sídlící ve městě Lutych v Belgii, která je na trhu jezdeckých potřeb od roku 1984. Majitel řeznictví v Lutychu koupil klisnu, která měla poraněnou patku kopyta, a proto bylo důležité, aby její kopyto bylo dostatečně měkké a hydratované. Na trhu však nenašel produkt, který by splňoval požadavky pro léčbu jeho klisny. Sám se pustil do vývoje produktu, který by jí pomohl.

 

Kevin Bacon's, po kterém firma nese své jméno, byl předním parkurovým jezdcem v Austrálii. Za svou kariéru třikrát reprezentoval Austrálii na Olympijských hrách. Dalšími úspěchy bylo vítězství v New York International Horse Show a Toronto Royal Winter Fair v roce 1968. 

 

Po několika schůzkách s podkováři a veterináři vyrobil vavřínové mazání na kopyta, které pomáhalo na problémy s kopytní rohovinou. Své výrobky nechal testovat svými známými a brzy pozoroval průkazné pozitivní účinky. Postupně začal prodávat přípravek kamarádům a se mazání dostalo do rukou i Kevinu Baconovi. Toho přípravek natolik nadchl, že mu dokonce propůjčil své jméno. Zrodila se značka Kevin Bacon.

 

Poté, co vařínové mazání na kopyta od firmy Kevin Bacon zaznamenalo celosvětový úspěch, se firma pustila do výroby dalších produktů zaměřených na zdraví koňských kopyt. Vyvíjí produkty na problémy s kopytní rohovinou, jakými je například hniloba aj.

 

Proč právě Kevin Bacon's

Produkty Kevin Bacon´s jsou 100% přírodní a jsou vyráběny macerací, tedy louhováním vavřínu a jiných rostlin. O účincích těchto produktů jsou přesvědčeni kováři, veterináři a homeopati například z Francie, Lucemburska, Nizozemí, Švýcarska nebo Velké Británie.

 

 

Výrobky podporují i růst kopyt, která jsou ve velmi špatném stavu. Oblíbené jsou v klusáckých stájích, u parkurových a drezurních koní či koní pro všestrannost.

 

Kdo produkty Kevin Bacon´s používá

Z předních světových jezdců například Richard Davison, Andrew Nicholson, John Whitaker, Anna Ross Davies, Henrietta Knight, Mark Todd, Blyth Tait, Jonelle Price, Tim Price, Dan Jocelyn, Jesse Campbell, Jock Pagent nebo Caroline Powell. 

 

Kde jsou produkty Kevin Bacon´s k dostání

Jediným výhradním distributorem produktů Kevin Bacon v České republice je podkovářství Jiroušek a díky naší spolupráci si je objednáte i v našem e-shopu: kosmetika Kevin Bacon´s.